Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 857 προϊόντα.
Εισελκόμενο αυτοκίνητο μεταφοράς καλωδίων για το χειρισμό μύλων χάλυβα
| Όνομα προϊόντων: | Εισελκόμενο αυτοκίνητο μεταφοράς καλωδίων χαμηλότερου κόστους για το σχεδιαστή μύλων χάλυβα |
|---|---|
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Εισελκόμενη μεταφορά καλωδίων |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Ηλεκτρικό ραγών εμπορευμάτων μεταφορών μπαταριών μεταφοράς προϊόν αργιλίου κάρρων βαρέων καθηκόντων
| Όνομα Προϊόντος: | Βαρέων καθηκόντων αργιλίου προϊόντων κάρρο μεταφορών εμπορευμάτων ραγών μεταφοράς ηλεκτρικό που εξάγ |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, μεταφορά προϊόντων αργιλίου |
Κόλπος στον κόλπο με μπαταρίες κάρρο μεταφορών, μηχανοποιημένο κάρρο πλατφορμών για το εμπορευματοκιβώτιο
| Ονομασία του αντικειμένου: | Μεταφορά από κόλπο σε κόλπο με μπαταρία Μηχανοκίνητο καρότσι χωρίς τροχιά για μεταφορά εμπορευματοκι |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| Χρώμα: | Κίτρινο/Προσαρμοσμένο |
20t επίπεδη μεταφορά εμπορευματοκιβωτίων trailerfor γεφυρών στις ράγες
| εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή βιομηχανία χαρτιού |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 40t |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς τεσσάρων ροδών για την ελαφριά βιομηχανία 1 - χωρητικότητα φορτίων 300T
| Ονομασία προϊόντος: | Χαμηλή τιμή υψηλής ποιότητας τετρακίνητο αυτοκίνητο μεταφοράς ελαφρής βιομηχανίας |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Κινητό καλώδιο |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Trackless κάρρο μεταφοράς αποθηκών εμπορευμάτων μηχανών 20 τόνος για τη βιομηχανία σωλήνων
| Υλικό: | Q235B |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο χρώμα μετά από την απαίτησή σας |
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
Πανκατευθυντική Trackless πλατφόρμα 150t κάρρων μεταφοράς μπαταριών
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000 τόνος |
| κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
Βαρέων καθηκόντων ηλεκτρικό Trackless κάρρο μεταφοράς για τη γραμμή παραγωγής
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Υλικό μεταφοράς ηλεκτρικό αυτοκίνητο ραγών 300 τόνου με μπαταρίες
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, εργοστάσιο χάλυβα, γραμμή παραγωγής, βιομηχανία καταλυμάτων |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
25t φόρμα που χειρίζεται το ηλεκτρικό trackless αυτοκίνητο στη συγκεκριμένη επίγεια ισχύ της μπαταρίας
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Χωρίς σιδηρόδρομο |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 1-500t, που προσαρμόζεται |
| Ικανότητας: | Μέχρι 500ton |

