Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 857 προϊόντα.
Μηχανοποιημένο κάρρο μεταφοράς καλωδίων ηλεκτρικό στο εναλλασσόμενο ρεύμα 380v διαδρομών σιδηροδρόμων
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Με κινητό καλώδιο |
|---|---|
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
Κάρρο μεταφοράς μπαταριών επιθεώρησης σιδηροδρόμου με το πρόσωπο δύο 1500 τόνος
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, σιδηρόδρομος |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Η μπαταρία λειτούργησε το Trackless ηλεκτρικό μετακινούμενο ρυμουλκών 35 τόνοι
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για τον ηλεκτρικό μετακινούμενο ρυμουλκών |
Ηλεκτρικό καροτσάκι μεταφοράς ανελκυστήρων πηδαλιουχούμενο υδραυλικό
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, εργοστάσιο χάλυβα, ναυπηγική |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
εξατομικευμένο ηλεκτρικό καροτσάκι μεταφοράς κυλίνδρων εργοστασίου
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 20 τόνους |
40 τόνων μπαταρία που λειτουργεί για χύσιμο καρότσι μεταφοράς λιωμένου αλουμινίου
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
Σιδηροδρομικές άμαξες μεταφοράς ηλεκτρικών σωλήνων
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Κινητό καλώδιο |
|---|---|
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |

