Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Αμαξοστοιχίες μεταφοράς χωρίς τροχιά με μπαταρία V-Frame
| Ονομασία προϊόντος: | Αμαξοστοιχίες μεταφοράς χωρίς τροχιά με μπαταρία V-Frame |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Σιδηροδρομικό δίκτυο
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Κινητό καλώδιο |
|---|---|
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
Λειωμένο καροτσάκι μεταφοράς χάλυβα υλικό, με μπαταρίες αυτοκίνητο μεταφορών κάρρων τροφοδοτημένο κουτάλα με την οθόνη των οδηγήσεων
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα: | Σταθερός, ασφάλεια, αντι-υψηλή θερμοκρασία |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 30t |
| Ικανότητας: | Μορφή 1 τόνος σε 300ton |
Ισχύς της μπαταρίας κανένα Trackless κάρρο μεταφοράς τύπων 20t ραγών ως αυτοκίνητο μεταφορών σπειρών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Μεταφορά αποθηκών εμπορευμάτων στον κατασκευαστή αυτοκινήτων σιδηροδρομικών μεταφορών
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, στο μεταφορέα ραγών |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500 τόνος, προσαρμοσμένο αυτοκίνητο μεταφορών |
Κατασκευαστική εγκατάσταση Ευέλικτη στροφή τροχιά επίπεδα αυτοκίνητα μεταφοράς
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο,μηχανική βιομηχανία, γραμμή συναρμολόγησης, βιομηχανία εισιτηρίων |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
Ευφυές Agv Q235 25m/Min 12t κάρρο μεταφορών κύβων
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| εφαρμογή: | μεταφορά φορμών κύβων, κόλπος στον κόλπο μεταφορά |
Ηλεκτρικό αυτοκίνητο μεταφορέων ραγών
| Υλικό: | χάλυβα |
|---|---|
| Τρόπος τροφοδοσίας: | Καλώδιο τροχιά |
| Ηλεκτρολογικός εξοπλισμός: | Siemens, Schneider, Nord |
Ισχύς της μπαταρίας σιδηροδρομικών μεταφορών εργοστασίων επίπεδης βάσης κάρρο 10 τόνου
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, εργοστάσιο χάλυβα, γραμμή παραγωγής, βιομηχανία καταλυμάτων |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Χειρισμός λειτουργίας χαμηλής τάσης σιδηροδρομικού μεταφορικού καροτσιού για βιομηχανικό τομέα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |

