Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Τροφοδοτημένο αυτοκίνητο μεταφορέων για τις γραμμές συνελεύσεων παραγωγής
| Τρόπος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | Κινητή δύναμη καλωδίων |
|---|---|
| εφαρμογή: | Χρήση εργαστηρίων |
| Μέγεθος αυτοκινήτων: | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
Ευφυές αυτοκίνητο μεταφοράς σπειρών χάλυβα φορτιστών χρησιμοποιημένο μπαταρία που κινεί στο δρόμο 50 ραγών τη μετρική ικανότητα τόνου
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| Εφαρμογή: | εργαστήριο μεταφοράς σπειρών χάλυβα, γραμμή παραγωγής |
Ηλεκτρικό εργοστάσιο Χρησιμοποιείται βαρύ 6t Coil μεταφοράς αυτοκίνητα
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1-1500T |
20T κάρρο μεταφοράς ραγών εργαστηρίων Q235 για τη μεταφορά φορμών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Προσαρμοσμένα αυτοκίνητα μεταφοράς υλικού μπαταρίας
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο,μηχανική βιομηχανία, γραμμή συναρμολόγησης, βιομηχανία εισιτηρίων |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
Υψηλής θερμοκρασίας αυτοκίνητο μεταφοράς κουταλών ραγών απόδειξης 40 τόνοι
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Τηλεχειρισμός κανένα αυτοκίνητο υλικού χειρισμού μπαταριών ραγών γερό
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Ισχύς της μπαταρίας 25 τόνος στο αυτοκίνητο μεταφοράς σπειρών αργιλίου ραγών
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 2 έτη |
| εφαρμογή: | Εργαστήριο μεταφοράς σπειρών αργιλίου, pmetal σπείρα, σπείρα εγγράφου, βιομηχανικό τύμπανο καλωδίων, |
20m/Min κάρρο μεταφοράς μπαταριών 50 τόνου για τη μεταφορά κύβων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, χαλυβουργείο, εγκαταστάσεις φορμών, transportstion κύβων |
5 Trackless κάρρο μεταφοράς τόνου για την υλική μεταφορά εργαστηρίων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |

