Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
20m/Min Laser Navigation Agv For Factory Automation
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500 τόνος |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
Αυτόματα καθοδηγούμενα Συγχρονισμένα Καρότσια Μεταφοράς 3Τ 20μ/λεπτό
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500t |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
Heavy Duty AGV Automatic Guided Vehicle PLC Screen Navigation 1 - 1500T
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
|---|---|
| Ικανότητα φόρτωσης: | 1-1500Τ |
| Ταχύτητα κίνησης: | 0-20μ/λεπτό |
Ρομπότ Agv 10t με μπαταρίες λιθίου για αυτόνομη αποθήκη
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500t |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία λίθιου που οδηγείται για agv ρομπότ αποθηκών εμπορευμάτων |
Trackless ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς εργαστηρίων 3 τόνοι
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Ηλεκτρικό βαρέων καθηκόντων υδραυλικό επίπεδης βάσης κάρρο μεταφοράς ραγών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, εργοστάσιο χάλυβα, ναυπηγική |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Προσαρμοσμένη μπαταρία σιδηροδρομική και οδική εργασία τρακτέρ μεταφορά καρότσι
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένος |
0.4 τόνος μπαταρία με προστατευτικές πλάκες και στις δύο πλευρές καρότσι μεταφοράς
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
Επαγγελματίας 70 τόνων με συσκευή περιστροφής υδραυλικού φορτηγού μεταφοράς
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
Βιομηχανία Λεβήτων βαρέως τύπου με άμαξες μεταφοράς χωρίς ράγες με διακόπτη ορίου
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |

