Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 857 προϊόντα.
Τοποθετημένη ράγες κουτάλα που δίνει το αυτοκίνητο μεταφοράς δοχείων σκουριάς
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βαριά βιομηχανία, μύλοι χάλυβα, δοχείο σκουριάς, καυτή λειωμένη κουτάλα |
| Χωρητικότητα φορτίων: | Μέχρι 1500 τόνος |
0.5t Στρέιμεντ Χωρίς Τροχιά Με μπαταρία αυτοκινήτου
| Δύναμη: | Με μπαταρία |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1-1500 τόνος |
Αμαξοστοιχίες μεταφοράς βαρέων υλικών με σιδηρόδρομο
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 15 τόνοι |
30 παλετών μεταφοράς αυτοπροωθούμενων μηχανοποιημένων τόνοι πλατφορμών αυτοκινήτων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Εργαστήριο 12t Σιδηροδρομική μεταφορά οχημάτων
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 100 τόνοι |
Εργοστάσιο μεταφοράς σιδηροδρόμου με χαμηλή τάση
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 20 τόνους |
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς καροτσακιών 20T μεταφορών για το εργαστήριο
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
20 τόνους χωρητικότητα φορτίου καλωδιακό τροχό τροχός σιδηροδρομικών μεταφορών για τις ανάγκες των εργοστασίων μούχλας
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
|---|---|
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 20 τόνους |
Βιομηχανικά AGV κινητά ρομπότ 20 τόνος για την ειδική μεταφορά
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000 τόνος |
| Τρέχοντας τρόποι: | Η απεριόριστη απόσταση, κατευθυντική, πηγαίνει κατ' ευθείαν |
Μεταλλική βιομηχανία
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, εργαστήριο, αποθήκη |
|---|---|
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1-1500T |
| Μέγεθος ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: | Προσαρμοσμένο |

