Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 390 προϊόντα.
25 ηλεκτρικό τρέξιμο κάρρων 20m/Min μεταφοράς ραγών διαδρομής πιάτων χάλυβα τόνου
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Ηλεκτρικό βαρέων καθηκόντων υδραυλικό επίπεδης βάσης κάρρο μεταφοράς ραγών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, εργοστάσιο χάλυβα, ναυπηγική |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Trackless ηλεκτρικό ανυψωτικό κινούμενο κάρρο μεταφοράς
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, εργοστάσιο χάλυβα, ναυπηγική |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Συσκευή πηνίου εργοστασίου λέβητα 30 τόνων RGV Robot Transfer Cart
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένος |
Στρέιερ, με μπαταρία, τροχούς PU χωρίς τροχιά, με προσαρμοσμένο μέγεθος για εργοστασιακή χρήση
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, εργαστήριο, αποθήκη |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1500T |
| Μέγεθος αυτοκινήτου: | Προσαρμοσμένο |
Αμαξίδιο μεταφοράς με μπαταρία για ράγες με προσαρμοσμένη χωρητικότητα φόρτωσης και κατασκευή από χάλυβα
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μηνών |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
Υποστήριξη εξατομικευμένου τροχοφόρου μεταφοράς χωρίς τροχιά για εργοστάσιο χάλυβα
| υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Βιομηχανική ράγα κάρρων μεταφοράς μπαταριών αποθηκών εμπορευμάτων εργαστηρίων εφαρμογής προγράμματος για τη φόρμα
| Όνομα προϊόντων: | Βιομηχανική ράγα κάρρων μεταφοράς μπαταριών αποθηκών εμπορευμάτων εργαστηρίων εφαρμογής προγράμματος |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |
Στερεό ελαστικό αυτοκινήτου Trackless κάρρο μεταφοράς μπαταριών 35 τόνου
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Απεριόριστη απόσταση τρέξιμου εργοστάσιο χωρίς τροχιά καρότσι μεταφοράς μπαταρίας
| Ονομασία προϊόντος: | Απεριόριστη καταστροφική απόσταση εργοστάσιο χωρίς τροχιά μπαταρία Transfre καρότσι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |

