Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 390 προϊόντα.
Πορθμείων ραγών μεταφοράς καροτσακιών Q235 υλικό κάρρο μεταφοράς διαδρομής επίπεδο
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
35 τόνων χωρητικότητας τροχόσπιτο με κινητήρα
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| εγγύηση: | 24 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1-1500T |
Πετώντας ανυψωτικό επιτραπέζιο καροτσάκι ισχύος της μπαταρίας, υδραυλικός αυτοματοποιημένος εξοπλισμός υλικού χειρισμού 5T
| εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή πέρασμα του εργαστηρίου ραγών |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 5T |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
25T πιστοποιημένο CE τροχό μεταφοράς με επίπεδο στρώμα
| Ονομασία προϊόντος: | 25T πιστοποιημένο CE τροχό μεταφοράς με επίπεδο στρώμα |
|---|---|
| Υλικά: | χάλυβα |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
Υπηρεσία μεταφοράς οχήματος RGV
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένος |
Όχημα Μεταφοράς 2,5 Τόνων με Μπαταρία και Μηχανισμό Ψαλιδωτού Ανυψωτικού για Διακίνηση Υλικών Εργοστασίου
| Υλικό: | Ε235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
5T ρυμουλκημένο καλωδίων δύναμης χάλυβα κάρρο ραγών κρεβατιών δομών χαμηλό για την ανατίναξη του δωματίου
| εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή βιομηχανικό δωμάτιο ανατίναξης |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 5T |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
Αποθήκη εμπορευμάτων 20m/Min 1T ρόλων χάλυβα στο κάρρο μεταφοράς ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Ενσωματωμένο επίπεδο κάρρο μεταφοράς ραγών Decking 2T για το χειριστή εργαστηρίων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Πηδαλιουχούμενο Drive 20m/Min ΣΥΝΕΧΩΝ μηχανών καροτσακιών μεταφοράς 15 τόνου Trackless
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |

