Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 395 προϊόντα.
Πυρίμαχο κουταλών καροτσάκι μεταφοράς φούρνων χρησιμοποιημένο μπαταρία με να ανοίξει τις ράγες
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Μόνος ωθήστε το κάρρο μεταφοράς ραγών κρεμαστών κοσμημάτων Q235 50T χεριών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Μακρινή φόρμα 20m/Min Q235 Trackless κάρρο μεταφοράς 30 τόνου
| υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Αυτοκίνητο μεταφοράς με μπαταρία με τραπέζι ανύψωσης
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | αποθήκη εμπορευμάτων, εργοστάσιο χάλυβα, ναυπηγική |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Β χρησιμοποιημένο μπαταρία κάρρο πλαισίων, κάρρα μεταφοράς παλετών με την υδραυλική ανυψωτική συσκευή
| Εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή βιομηχανία χαρτιού |
|---|---|
| Εκτιμημένο φορτίο: | 30T |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 500ton |
Προσαρμοσμένα επιτραπέζια επιτραπέζια RGV ρομπότ μεταφοράς οχήματος με υδραυλική ανύψωση και λειτουργία μπαταρίας
| Εγγύηση: | 2 Χρόνια |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
| Τροφοδοτικό: | Λειτουργεί με μπαταρία |
Επαγγελματική Αλυσίδα Μεταφοράς Στρίβοντας Γραμμή Μεταφοράς Καροτσάκι Σε Σιδηρόδρομο
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |
20T ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς ραγών χειρισμού επιτραπέζιων κουταλών
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βαριά βιομηχανία, μύλοι χάλυβα |
| Μέγεθος αυτοκινήτων: | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
Μεγάλο μέγεθος 30 τόνων χωρητικότητας φορτίου AGV αυτόματο οχήμα με 24μηνη εγγύηση
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένο |
Μεταφορές μεγάλων αποστάσεων με λειτουργία μπαταρίας Μεταβλητή ταχύτητα Q235 υλικό
| Υλικό: | Ε235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο |

