Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 857 προϊόντα.
χρησιμοποιημένο μπαταρία κάρρο σαϊτών ραγών 20T RGV για τις διοικητικές μέριμνες αποθηκών εμπορευμάτων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, αποθήκη εμπορευμάτων και λογιστική μεταφορά |
Βαρέων καθηκόντων κάρρο μεταφοράς εργοστασίων 10t ηλεκτρικό στη διαδρομή
| Εφαρμογή: | μεταφορά εργοστασίων |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T |
| Μέγεθος ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ: | Προσαρμοσμένος |
Τηλεχειρισμός κανένα ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς μπαταριών ραγών 25 τόνος
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Ασφαλιστικοί αισθητήρες ελέγχου μπαταρίας χωρίς σιδηρόδρομο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο,μηχανική βιομηχανία, γραμμή συναρμολόγησης, βιομηχανία εισιτηρίων |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
Κίτρινο μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς με το υδραυλικό ανυψωτικό εκτιμημένο 20T φορτίο συστημάτων
| Ονομαστικό φορτίο: | 20T |
|---|---|
| Τρόπος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | Εξέλικτρο καλωδίων ή όπως ζητείται |
| Χαρακτηριστικά: | Με το υδραυλικό σύστημα |
Ηλεκτρικά βιομηχανικά ακολουθημένα μπαταρία κάρρα 20m/λ. με τη χωρητικότητα φορτίων 1ton
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
40 φορμών μεταφοράς Trackless ηλεκτρικών τόνοι κάρρων πλατφορμών
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Απεριόριστη έναρξη χαμηλής τάσης κάρρων μεταφοράς χρονικών μπαταριών της Κίνας 20t σταθερή εύχρηστη
| υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |
Ηλεκτρικό καρότσι χειρισμού βαρέων μηχανημάτων με μπαταρίες
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, αποθήκη εμπορευμάτων, γραμμή παραγωγής |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
10 τόνων εργοστάσιο χάλυβα χωρίς σιδηροτροχιά μεταφοράς καρότσι
| Ονομασία του προϊόντος: | 10 τόνων εργοστάσιο χάλυβα χωρίς σιδηροτροχιά μεταφοράς καρότσι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 24 μήνες |

