Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 857 προϊόντα.
Δύναμη 4 ραγών αγωγών μεταφορείς ραγών εργοστασίων λεβήτων βαριών φορτίων ανά τροχό
| εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή πέρασμα του εργαστηρίου ραγών |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 50t |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
Β το πλαίσιο μηχανοποίησε το υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς για τη μεταφορά κυλίνδρων εγγράφου
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Τηλεχειριζόμενο Τρόλεϊ Πλατφόρμας χωρίς τροχιά Q235 20m/min
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
40 τόνοι θερμότητας αντιστέκονται στην Κίνα έκαναν υψηλός - τιμή σχεδιαστών κάρρων μεταφοράς ποιοτικών κουταλών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
Πέρασμα του αυτοκινήτου ραγών ransfer στο turnplate για τη aotumobile γραμμή παραγωγής
| Τρόπος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | Μπαταρία |
|---|---|
| Διάμετρος: | Μήκος συνήθειας και πλάτος συνήθειας |
| χωρητικότητα φορτίων: | Μέχρι 50 τόνος |
αυτοκίνητο μεταφοράς ραγών με το φραγμό για τη γραμμή συνελεύσεων παραγωγής
| Ελάχιστη ποσότητα Oeder: | Τρόπος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | χωρητικότητα φορτίων |
| Εφοδιασμού Aility: | Πίνακας μέγεθος |
Βαρύ φέρον κάρρο μεταφοράς σπειρών, καροτσάκι μεταφοράς φορτίων υψηλής επίδοσης
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| εφαρμογή: | βιομηχανικός τομέας |
Ανθεκτικό ρυμουλκημένο βιομηχανικό αυτοκίνητο μεταφοράς, μακρύ υπηρεσιών διάρκειας ζωής αυτοκίνητο μεταφοράς σιδηροδρόμου βιομηχανικό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
ηλεκτρικό φορτηγό μεταφορέων για την εφαρμοσμένη μηχανική
| Εφοδιασμού Aility: | Εφοδιασμού Aility |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Όροι Πληρωμής |
| Ελάχιστη ποσότητα Oeder: | Ελάχιστη ποσότητα Oeder |
Kpx-50t ηλεκτρικό επίπεδο ρυμουλκό ισχύος της μπαταρίας για τη μεταφορά εργαστηρίων
| Όροι πληρωμής: | T/T L/C άμεσα |
|---|---|
| Ελάχιστη ποσότητα Oeder: | 1set |
| Ανεφοδιασμός Aility: | 90sets/month |

