Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 395 προϊόντα.
Κατευθυντικό μηχανοποιημένο 30t κάρρο πλατφορμών μεταφορών φορμών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Πλατφόρμα σιδηροδρομικής αποβάθρας Ηλεκτρομηχανική γύρισμα
| Υλικό: | Q235B χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένο, κίτρινο, γκρι, κόκκινο, μπλε. |
| Εφαρμογή: | εργοστάσιο, εργοστάσιο, εργοστάσιο, σταθμό τροχαίου |
Υλικός χειρισμός 30 μηχανοποιημένο κάρρο πλατφορμών μπαταριών τόνου Q235
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Υδραυλικό καροτσάκι σιδηροδρομικών γραμμών πλατφορμών χάλυβα οδήγησης
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Έλεγχος επιτροπής κρεμαστών κοσμημάτων βαριά κάρρων καροτσακιών ηλεκτρική πλατφόρμα φορτίου 30 τόνου
| Υλικό: | Q235B χάλυβας |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος, κίτρινος, γκρίζος, μπλε |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Υποστήριξη προσαρμοσμένου καλαθιού μεταφοράς χωρίς ίχνη
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Προσαρμοσμένο τραπέζι με καρότσι μεταφοράς κυλίνδρων ανθεκτικό και ανθεκτικό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Running speed: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Χειρισμός λειτουργίας χαμηλής τάσης σιδηροδρομικού μεταφορικού καροτσιού για βιομηχανικό τομέα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
4 ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς μεταφορών φορμών ροδών, με μπαταρίες μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 12 months |
Διαρκές ηλεκτρικό φορτηγό μεταφοράς 20 τόνων χωρίς σιδηροτροχιά
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |

