Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 390 προϊόντα.
25T χάλυβα πλατφορμών τηλεχειρισμός κάρρων ραγών χρησιμοποιημένος μπαταρία
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, με μπαταρίες βαγόνι εμπορευμάτων μεταφοράς |
Αυτόματη βιομηχανική πλατφόρμα κίνησης με τροχούς Mecanum
| Τύπος τροχού: | Τροχοί Mecanum |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1000 τόνοι, βαρέως τύπου |
20T κάρρο μεταφοράς ραγών εργαστηρίων Q235 για τη μεταφορά φορμών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
30 τόνων σιδηροδρομικό φορτηγό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
23 τόνων σιδηροδρομικά τροχοφόρο φορτηγό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
50t Trackless μεταφοράς κάρρων πηδαλιουχούμενο καροτσάκι πλατφορμών πατωμάτων βιομηχανικό
| Χρώμα: | Κίτρινο/Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Η μπαταρία |
| εγγύηση: | 24 μήνες |
20 ραγών τόνοι κάρρων μεταφοράς για τη μεταφορά χαλυβουργείου
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
20 τόνων σιδηροδρομικό καρότσι μεταφοράς για τη μεταφορά σταθμών χάλυβα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Χρησιμοποιημένη μπαταρία αυτοκινήτων μεταφορά μεταφοράς μετακινούμενων αυτόματη κανένας εξοπλισμός μεταφορών ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Εγγύηση: | 12 Μήνες |
20t με μπαταρίες Trackless μεταφοράς μεταφορέας αποθηκών εμπορευμάτων κάρρων βαρέων καθηκόντων
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος, μπλε, γκρίζος, κίτρινος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |

