Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 390 προϊόντα.
Multidirectional μηχανοποιημένος μεταφορά μόνος κάρρων πλατφορμών Drive
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Πλατφόρμα BEFANBY Ηλεκτρική σιδηροδρομική στροφή
| Ονομασία προϊόντος: | Πλατφόρμα BEFANBY Ηλεκτρική σιδηροδρομική στροφή |
|---|---|
| Ταχύτητα περιστροφής: | 0-20m/min |
| Υλικό: | Q235B χάλυβας |
25t πλατφόρμα μεταφορών όπως interplant μεταφορέα
| Τρόπος παροχής ηλεκτρικού ρεύματος: | Κινητή δύναμη καλωδίων |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 25t |
| Υλικό: | Χάλυβα |
Ηλεκτρικό κάρρο υλικού χειρισμού πλατφορμών 15 τόνος στη ράγα
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, αποθήκη εμπορευμάτων, γραμμή παραγωγής |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Ηλεκτρική Trackless βαρέων καθηκόντων πλατφορμών μεταφορά 20T φορτίου καροτσακιών επίπεδης βάσης
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
Τηλεχειριζόμενο Τρόλεϊ Πλατφόρμας χωρίς τροχιά Q235 20m/min
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
βιομηχανικό βαρύ φορτίο μεταφοράς πλατφόρμας σε σιδηρόδρομο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, εργοστάσιο χάλυβα, γραμμή παραγωγής, βιομηχανία καταλυμάτων |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
0 - 20m/Min καθοδηγημένο ράγα κάρρο πλατφορμών Drive μπαταριών 60 τόνος
| Φρέμα: | Ιδιαίτερα σχεδιασμένη δομή δομικών δομών |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο, μεταφορά με μπαταρία |
Μεταφορικά καρότσια φέρι τηλεχειρισμού μεταφοράς κλιβάνου σύνδεσης εξαιρετικά μεγάλου μεγέθους
| Εφαρμογή: | εργοστασιακή μεταφορά |
|---|---|
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | 50T |
| Μέγεθος αυτοκινήτου: | Προσαρμοσμένος |
Χάλυβα συρθμένο πλατφόρμα κάρρο μεταφοράς καλωδίων ηλεκτρικό 10 τόνος
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, μεταφορά κύβων |

