Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ automated material handling system ] αγώνας 327 προϊόντα.
Επίπεδης βάσης φορμών κάρρο μεταφοράς πιάτων χάλυβα εργοστασίων πηδαλιουχούμενο
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Αμαξίδιο μεταφοράς 25 τόνων ανθεκτικό σε υψηλές θερμοκρασίες με λειτουργία υδραυλικής ανατροπής
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένο |
27 τόνων εργοστάσιο μεταφοράς μπαταρίας σιδηροδρόμου
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο,μηχανική βιομηχανία, γραμμή συναρμολόγησης, βιομηχανία εισιτηρίων |
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
Περιβαλλοντική χαμηλής τάσης σιδηροδρομική μεταλλουργία εργοστάσιο μεταφοράς καρότσι
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | 1-70Τ |
20T Χυτοχάλκινο Σφυρήλατο Τροχός Εργοστασιακού Μεταφορικού Φορτηγού
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Δυνατότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένο |
Σταθερός Χυτοχάλυβας Τροχός Κοίλος στη Μέση Κάρου Μεταφοράς Χυτηρίου
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φόρτωσης: | Προσαρμοσμένος |
1000kg Agv βιομηχανική μπαταρία λίθιου κάρρων μεταφοράς ρομπότ ατσάλινων σκελετών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000ton |
Coil Roller Line AGV Automatic Guided Vehicle Mobile Robotic AMR
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1500ton, βαρέων καθηκόντων, 1500kg που προσαρμόζεται |
Κινητή αυτοπροωθούμενη μεταφοράς μπαταρία καθήκοντος κάρρων ελαφριά που χρησιμοποιείται
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500 τόνοι για το κινητό κάρρο |
Automatic Navigation Industrial AGV Guided Carts 1000kg
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1000ton, βαρέως τύπου, 1000kg προσαρμοσμένο |

