Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ automated material handling system ] αγώνας 327 προϊόντα.
0 - 20m/μηχανοποιημένη λ. Trackless μεταφοράς εξουσιοδότηση 1 έτους κάρρων με μπαταρίες
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| Χρώμα: | Κίτρινο/Προσαρμοσμένο |
Μεταχειρισμένος τροχός 300 kg 2 ιντσών 50 mm Mecanum για τρόλεϊ AGV
| Ονομασία προϊόντος: | Καρότσι AGV Μεταχειρισμένο 300kg Τροχός Mecanum 2 ιντσών 50 mm |
|---|---|
| Προδιαγραφές: | Σαν το αίτημά σας |
| Μέγεθος: | Προσαρμοσμένος |
Συγχρονισμένο AGV Automatic Guided Vehicle for Tandem Operation
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000ton, βαρέων καθηκόντων |
Προσαρμοσμένα 6t με υδραυλικό ανελκυστήρα χαμηλής τάσης βαγόνια μεταφοράς σιδηροδρόμων
| Εφοδιασμός: | 100 σετ/μήνα |
|---|---|
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ·L/C κατά την επίσκεψη |
| Ελάχιστη ποσότητα Oeder: | 1 σύνολο |
Κίνα β πλαισίων εσωτερικό υπαίθριο εργαστηρίων αυτοκίνητο μεταφοράς σπειρών χάλυβα μεταφορών elelctric
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | εργαστήριο μεταφοράς σπειρών χάλυβα, γραμμή παραγωγής |
1-500 γραμμών παραγωγής μεταφοράς ηλεκτρικών τροφοδοτημένων τόνοι κάρρων καροτσακιών, με μπαταρίες κάρρο Steeable με τη συσκευή ασφάλειας
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Εγγύηση: | 12 Μήνες |
Q235 Agv ευφυές 15t Trackless επίπεδης βάσης καροτσάκι
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 18 months |
Εργοστάσιο 10 εγχύσεων φορμών μεταφοράς CE ηλεκτρικών τόνοι κάρρων ραγών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, εργοστάσιο χάλυβα, γραμμή παραγωγής, βιομηχανία καταλυμάτων |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Πηδαλιουχούμενο κάρρο μεταφοράς κύβων υψηλής ταχύτητας, κανονικό Forklift πατωμάτων κάρρο μεταφοράς μπαταριών στροφής
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
Πολυ κάρρο μεταφοράς μπαταριών χρώματος με το γερανό γεφυρών ISO9001 πιστοποιημένο
| Ονομασία προϊόντος: | Το εργοστάσιο ενεργοποίησε το βολικά ρυμουλκημένο ρυμουλκό μεταφοράς που εξοπλίστηκε με το γερανό γε |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |

