Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Κάρρο 1 μεταφοράς ραγών αλουμινίου - βιομηχανικό βαγονέτο σιδηροδρόμων χωρητικότητας φορτίων 300T
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Κάρρο Β πλαίσιο 0 - 20m/λ. μεταφοράς ραγών αντικειμένου κυλίνδρων τρέχοντας ταχύτητας
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
V - Υδραυλικό ανυψωτικό καροτσάκι μεταφοράς σπειρών αλουμινίου κάρρων μεταφοράς αυλακιού γεφυρών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Εγχύσεων φορμών ραγών μεταφοράς κάρρων μεγάλοι φορτίων μήνες εξουσιοδότησης χωρητικότητας ηλεκτρικοί 12
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
63t καροτσάκι υλικού χειρισμού βιομηχανίας, ηλεκτρικό κάρρο κύβων πιάτων χάλυβα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Υδραυλική ανυψωτική συσκευή δομών ακτίνων κιβωτίων, προσαρμοσμένα βιομηχανικά υλικά κάρρα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Επίπεδης βάσης ηλεκτρικό τροφοδοτημένο κάρρο, 1 - η χωρητικότητα φορτίων 300T μηχανοποίησε το καροτσάκι μεταφοράς
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | Γλιστρώντας γραμμή |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
Βαρέων καθηκόντων υλικά κάρρα μεταφοράς για τον εξοπλισμό χωρητικότητα φορτίων 1 - 100 τόνου
| εφαρμογή: | Βαριά βιομηχανία |
|---|---|
| Μέγεθος αυτοκινήτων: | μπορέστε να προσαρμοστείτε |
| χωρητικότητα φορτίων: | Μέχρι 100 τόνος |
Μηχανοποιημένο κάρρο ραγών μετασχηματιστών το εγκαταστάσεις, υλική ράγα καροτσακιών μεταφοράς τηλεχειρισμού φέρνει το ρυμουλκό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | κινητό καλώδιο |
| Τρέχοντας απόσταση: | Ανάλογα με την ζήτηση των πελατών |
Q235 τραίνων εγκάρσιος πίνακας μεταφοράς 90 βαθμού κινητήριος
| υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, traverser τραίνων |

