Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Προσαρμοσμένη κάρρο τρέχοντας απόσταση μεταφοράς γραμμών παραγωγής τροφοδοτημένη μπάρα τροφοδότησης
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | Γλιστρώντας γραμμή |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
2 καθίσματα 4 ηλεκτρικό καροτσάκι επιθεώρησης σιδηροδρόμων καθισμάτων για την επισκευή και τη συντήρηση
| Όνομα Προϊόντος: | BEFANBY ηλεκτρικό καροτσάκι επιθεώρησης σιδηροδρόμων σχεδίου |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| εφαρμογή: | βιομηχανικός τομέας |
Αντι θερμότητα μύλων χάλυβα 20 κουταλών τόνοι κάρρων μεταφοράς
| Υλικό: | Χάλυβας |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βαριά βιομηχανία, μύλοι χάλυβα |
| Μέγεθος αυτοκινήτων: | Μπορέστε να προσαρμοστείτε |
Αποθήκη εμπορευμάτων 20m/Min 1T ρόλων χάλυβα στο κάρρο μεταφοράς ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Ηλεκτρικό Traverser ραγών κάρρο μεταφοράς μπαταριών για το δομικό χειρισμό μερών
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
| Εφαρμογή: | Υλικός χειρισμός, μεταφορά βιομηχανίας |
Ηλεκτρικό Trackless κάρρο 3ton μεταφοράς μπαταριών με τον τηλεχειρισμό πηδαλίων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000 τόνος, προσαρμοσμένη ικανότητα 3t |
Καλάθι βαρέως τύπου που λειτουργεί με μπαταρία Πανκατευθυντικό 30τόν
| Εφαρμογή: | χειρισμός καλουπιού |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο, Κίτρινο, Γκρι, Μπλε |
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
Ηλεκτρικό προσανατολισμένο προς το καλώδιο μηχανοποιημένο κάρρο μεταφοράς στη ράγα 0 - 20m/Min
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτροκίνητο καλώδιο |
|---|---|
| Απόσταση τρεξίματος: | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Ηλεκτρικό μηχανοποιημένο όχημα σιδηροδρόμων μεταφοράς μεταλλικών πιάτων
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Κινητό καλώδιο |
|---|---|
| Απόσταση τρεξίματος: | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Εργοστάσιο Αλουμινίου Πιέστε το κουμπί για να λειτουργήσετε οχήμα χειρισμού τροχιάς
| Ονομασία του προϊόντος: | Εργοστάσιο Αλουμινίου Πιέστε το κουμπί για να λειτουργήσετε οχήμα χειρισμού τροχιάς |
|---|---|
| Ηλεκτρική τροφοδοσία: | Κινητό καλώδιο |
| απόσταση πορείας: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |

