Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Ιονικό κάρρο μεταφοράς μπαταριών λίθιου CE 20km/H 20m/Min
| Όνομα προϊόντος: | Ο τροχός χυτού χάλυβα 25 τόνων ισχύει για το καλάθι μεταφοράς επιθεώρησης παρακολούθησης |
|---|---|
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο |
Βιομηχανικό αυτοπροωθούμενο κάρρο μεταφοράς για το χειρισμό πλινθωμάτων χάλυβα
| Material: | Q235 |
|---|---|
| Color: | Customized |
| Warranty: | 18 months |
Trackless υδραυλικό ανυψωτικό μεταφοράς κάρρο μεταφοράς φορμών κάρρων 20m/Min ηλεκτρικό
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Καροτσάκι μεταφοράς κύβων εργαστηρίων 10t, ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
20m/min Weigher ελέγχου οχημάτων οδηγών ραγών με τη μηχανή Rejectorbanding
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
20m/min AGV αυτόματο καθοδηγημένο κάρρο μεταφοράς οχημάτων Trackless στο πάτωμα τσιμέντου
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
|---|---|
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000 τόνος |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
Q235 ευφυές Trackless κάρρο αυτόματο πηδαλιουχούμενο 2T μεταφοράς
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1000 τόνος |
Trackless φόρμα 35t οδήγησης δύναμης οχημάτων κάρρων μεταφοράς μπαταριών λίθιου
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μήνες |
| Κινούμενη ταχύτητα: | 0-20m/min |
Automatic Navigation Industrial AGV Guided Carts 1000kg
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 18 μηνών |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1000ton, βαρέως τύπου, 1000kg προσαρμοσμένο |
Βαρέων καθηκόντων 20t ακολουθούν τα ηλεκτρικά καθαρά κάρρα μεταφοράς δωματίων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, αποθήκη εμπορευμάτων, γραμμή παραγωγής |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |

