Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transportation car ] αγώνας 865 προϊόντα.
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς συνεχών μηχανών 50T cOem πηδαλιουχούμενο
| Όνομα Peoduct: | Με μπαταρίες αυτοκίνητο ραγών 50 τόνου ανυψωτικό |
|---|---|
| Ικανότητα (τ): | 1-1000 τόνοι |
| Συσκευασία: | Ολόκληρο το κάρρο είναι συσκευασμένο κοντά υψηλό - ποιοτικό πλαστικό ύφασμα |
Οι αυτοπροωθούμενες ράγες 20t κουλουριάζουν τα υλικά κάρρα μεταφοράς με το πλαίσιο του U
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 1 έτος |
| Εφαρμογή: | μεταφορά σπειρών χάλυβα, χειρισμός σπειρών καλωδίων, εργαστήριο, γραμμή παραγωγής |
Ηλεκτρικός κόλπος που χειρίζεται το Trackless κάρρο μεταφοράς φορμών βαρέων καθηκόντων για το χυτήριο
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 12 μήνες |
Ηλεκτρικό Drive κάρρο μεταφοράς ραγών Q235 25t με την ανύψωση
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
20T κάρρο μεταφοράς μπαταριών σωλήνων χάλυβα που ανυψώνει με τη ρόδα ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας, Χάλυβα, Μεταφορά σωλήνων χάλυβα |
Trackless ηλεκτρικό μηχανοποιημένο κάρρο μεταφοράς βιομηχανίας φορμών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
10 τόνων υδραυλικό ανυψωτικό καροτσάκι με μπαταρία
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο,μηχανική βιομηχανία, γραμμή συναρμολόγησης, βιομηχανία εισιτηρίων |
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
Με μπαταρίες κάρρο εξοπλισμού υλικού χειρισμού CE μαζικό στις ράγες 12 μήνες εξουσιοδότησης
| Όνομα προϊόντων: | CE μαζικά υλικού χειρισμού αυτοκίνητα μεταφοράς εξοπλισμού με μπαταρίες στις ράγες |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικός τομέας |
20m/Min ο επίπεδος πίνακας 6 τόνου μόνος ωθεί το κάρρο μεταφοράς ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
Το Interbay μηχανοποίησε το Trackless καροτσάκι μεταφοράς 30 τόνου
| υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |

