Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 395 προϊόντα.
Καροτσάκι μεταφοράς ραγών RGV
| Όνομα Peoduct: | επίπεδο βαγονέτο χειρισμού επιτραπέζιων φορμών |
|---|---|
| Ικανότητα (τ): | 1-1000 τόνοι, 25 τόνος |
| Συσκευασία: | Ολόκληρο το βαγονέτο είναι συσκευασμένο κοντά υψηλό - ποιοτικό πλαστικό ύφασμα |
Ιονικό κάρρο μεταφοράς μπαταριών λίθιου CE 20km/H 20m/Min
| Όνομα προϊόντος: | Ο τροχός χυτού χάλυβα 25 τόνων ισχύει για το καλάθι μεταφοράς επιθεώρησης παρακολούθησης |
|---|---|
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο |
Υλικός χειρισμός κάρρων μεταφοράς αποθηκών εμπορευμάτων Q235 10T ηλεκτρικός
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Ταχύτητα κυκλοφορίας: | 0-20m/min |
| Απόσταση διαδρομής: | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις των πελατών |
20m/min Weigher ελέγχου οχημάτων οδηγών ραγών με τη μηχανή Rejectorbanding
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Η ράγα κυλά το κάρρο μεταφοράς μπαταριών για το προκατασκευασμένο συγκεκριμένο εργαστήριο 120T
| Ικανότητα (τ): | 1-1500 τόνοι, 120 τόνοι |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος λειτουργίας: | Τηλεχειρισμός χεριών Pendant+ |
Αυτόματο καθοδηγούμενο καρότσι με προγραμματισμένη ράγα PLC για εργοστασιακή γραμμή κυλίνδρων
| χαρακτηριστικό: | PLC που προγραμματίζεται, αυτόματος χειρισμός |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | 1-1500 τόνος |
Επί σιδηροτροχιών με μπαταρίες καροτσάκι μεταφοράς αγαθών
| Ικανότητα (τ): | 1-1500 τόνοι |
|---|---|
| Χρώμα: | Κόκκινος, κίτρινος, μπλε |
| Τύπος λειτουργίας: | Τηλεχειρισμός χεριών Pendant+ |
16t ηλεκτρικό πέτρινο καροτσάκι ραγών πλακών φέρνοντας
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
| Εξουσιοδότηση: | 18 μήνες |
Ανθεκτικές βαγόνες μεταφοράς τροχιάς μπαταρίας 4 άξονων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο, μεταφορά κινήτρων |
| Εγγύηση: | 24 μήνες |
1.5 Τόνων Έξυπνο Trackless Mecanum Wheel Με Ανυψωτικό AGV Robot
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Εγγύηση: | 24 Μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίου: | Προσαρμοσμένο |

