Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ transport platform ] αγώνας 384 προϊόντα.
Ηλεκτρικό προσανατολισμένο προς το καλώδιο μηχανοποιημένο κάρρο μεταφοράς στη ράγα 0 - 20m/Min
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Ηλεκτροκίνητο καλώδιο |
|---|---|
| Απόσταση τρεξίματος: | Σύμφωνα με τη ζήτηση των πελατών |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Q235 μεταφορέας ναυπηγείων βαριών φορτίων χάλυβα, τοποθετημένο βιομηχανικό αυτοκίνητο μεταφοράς
| εφαρμογή: | Βιομηχανικό δωμάτιο ανατίναξης ή δωμάτιο ζωγραφικής |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 25t |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
Κάρρο μεταφοράς μπαταριών μεγάλης περιεκτικότητας, γεωργικό ρυμουλκό ραγών πλατφορμών αυτοκινήτων μεταφοράς σπειρών για τη μεταφορά σιταριού
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
Ανθεκτική περιστροφική πλάκα υλικού χειρισμού, μεγάλη αυτοματοποιημένη ρουλεμάν βαρέων καθηκόντων περιστρεφόμενη πλατφόρμα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| εφαρμογή: | βιομηχανικός τομέας |
Ηλεκτρικός Transfer Cart Company εξοπλισμός ναυπηγείων καροτσακιών 100t υλικού χειρισμού
| Υλικό: | Ε235 |
|---|---|
| χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μηνών |
Ο κατασκευαστής της Κίνας προσάρμοσε εναλλασσόμενου ρεύματος μηχανών το συρθμένο καλωδίων κάρρο μεταφοράς δύναμης ηλεκτρικό στις ράγες
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| εφαρμογή: | Υλική μεταφορά, λαβή προϊόντων εργαστηρίων |
Agv συνήθειας το πανκατευθυντικό βιομηχανικό πηδαλιουχούμενο αυτοκίνητο μεταφοράς αυτοματοποίησε το καθοδηγημένο όχημα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
Μηχανοποιημένο κάρρο πλατφορμών σιδηροδρόμων υλικού χειρισμού 1000T
| Όνομα προϊόντων: | Με μπαταρίες ηλεκτρικό τρακτέρ ρυμούλκησης κάρρων ρυμούλκησης υλικού χειρισμού για το σιδηρόδρομο |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
| Εφαρμογή: | Σιδηρόδρομος για τη ρυμούλκηση, υλικό |
Προσαρμοσμένο δομή χρώμα πλατφορμών κάρρων μεταφοράς ραγών υψηλής επίδοσης
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Δρομική ταχύτητα: | 020m/min |
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |

