Όλα τα Προϊόντα
-
κάρρο μεταφοράς μπαταριών
-
trackless κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς ραγών
-
AGV αυτόματο καθοδηγημένο όχημα
-
Βιομηχανικοί τροχοί Mecanum
-
Μηχανοποιημένο καροτσάκι μεταφοράς
-
Ηλεκτρικό κάρρο μεταφοράς
-
Υλικά κάρρα μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς σπειρών
-
Κάρρο μεταφοράς φορμών
-
Λύσεις υλικού χειρισμού
-
Υδραυλικό ανυψωτικό κάρρο μεταφοράς
-
κάρρο μεταφοράς κουταλών
-
Τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς
-
Εξαρτήματα κάρρων μεταφοράς
-
CeyhanΕίστε πραγματικά επιχείρηση 5 αστεριών. ελπίδα που μπορώ να είμαι πελάτης πέντε αστεριών! -
RaihanΕίναι Raihan από το BD. 10 σύνολα κάρρων μεταφοράς έχουν διορθωθεί καλά. Ευχαριστίες για την προσεκτική και επαγγελματική καθοδήγηση τεχνικής στο εργοστάσιό μας. Η ελπίδα που όλα μπορούν πηγαίνει καλά και αναμένει στην επόμενη θαυμάσια συνεργασία με σας! -
MohammedΓεια, είναι την πρώτη φορά μου να έρθω στην Κίνα και να επισκεφτώ το εργοστάσιο δύο φορές σε ένα έτος, η άριστη υπηρεσία με κίνησε ξανά και ξανά και μοιράζεται πολλά ενδιαφέροντα πράγματα με με. Και το στοιχείο έχει αρχίσει εργασμένος στο εργοστάσιό μας, ευτυχές να κάνει τη συνεργασία με σας.
λέξεις-κλειδιά [ powered trolley cart ] αγώνας 1155 προϊόντα.
Εργοστάσιο 10 εγχύσεων φορμών μεταφοράς CE ηλεκτρικών τόνοι κάρρων ραγών
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εφαρμογή: | Εργαστήριο, εργοστάσιο χάλυβα, γραμμή παραγωγής, βιομηχανία καταλυμάτων |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Agv συνήθειας το πανκατευθυντικό βιομηχανικό πηδαλιουχούμενο αυτοκίνητο μεταφοράς αυτοματοποίησε το καθοδηγημένο όχημα
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εγγύηση: | 12 μήνες |
0 - 20m/Min καθοδηγημένο ράγα κάρρο πλατφορμών Drive μπαταριών 60 τόνος
| Φρέμα: | Ιδιαίτερα σχεδιασμένη δομή δομικών δομών |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
| Εφαρμογή: | Βιομηχανικό πεδίο, μεταφορά με μπαταρία |
Χρησιμοποιημένη μπαταρία αυτοκινήτων μεταφορά μεταφοράς μετακινούμενων αυτόματη κανένας εξοπλισμός μεταφορών ραγών
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |
| Εγγύηση: | 12 Μήνες |
Ραγών τηλεχειρισμός κάρρων 2ton κίνησης ηλεκτρικός με μπαταρίες
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ταχύτητα λειτουργίας: | 0-20m/min |
| απόσταση πορείας: | Απεριόριστο |
Της Κίνας εργοστασίων τετράτροχη ηλεκτρική μηχανοποιημένη τιμή καροτσακιών μεταφοράς ραγών καλωδίων τροφοδοτημένη εξέλικτρο
| Υπηρεσία μεταπωλήσεων παρεχόμενη: | Μηχανικοί διαθέσιμοι στα μηχανήματα υπηρεσιών στο εξωτερικό |
|---|---|
| Εγγύηση: | 1 έτος |
| εφαρμογή: | Υλική μεταφορά, λαβή προϊόντων εργαστηρίων |
Τρόλεϊ βαρέως τύπου χωρίς τροχιά 15 τόνων
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Εξουσιοδότηση: | 24 μήνες |
| Χωρητικότητα φορτίων: | 1-1500T για καλάθι μεταφοράς χωρίς ίχνος |
Το εργοστάσιο χρησιμοποίησε 5 ηλεκτρικών χρησιμοποιημένων τόνους καροτσακιών φορτίων κινούμενων
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος: | Κινητό καλώδιο |
|---|---|
| Τρέχοντας απόσταση: | Σύμφωνα με την απαίτηση των πελατών |
| Τρέχοντας ταχύτητα: | 0-20m/min |
Μεγάλο κάρρο μεταφοράς διάστασης τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης πίνακας 90 βαθμού για το χειρισμό σπειρών χάλυβα
| εφαρμογή: | Γραμμή παραγωγής ή πέρασμα του εργαστηρίου ραγών |
|---|---|
| Ονομαστικό φορτίο: | 25t |
| Μέγιστη ικανότητα: | Μέχρι 300ton |
0 - 20m/ελάχιστο τροφοδοτημένο μπάρα τροφοδότησης κάρρο μεταφοράς ανθεκτικό στη θερμότητα για τη γραμμή παραγωγής
| Υλικό: | Q235 |
|---|---|
| Τροφοδοσία: | Γλιστρώντας γραμμή |
| Χρώμα: | Προσαρμοσμένη |

